Piast Chociwel

 

  kalendarz wydarzeń
Grudzień 2018
Pon Wt Sr Czw Pt So Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

piastchociwel.cba.pl

liga ekspertów więcej



Piast Chociwel - Sarmata DobraStadion Miejski w Chociwlu

aktualności

zzpn

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: Poprzednia||Następna
23 kolejka 
Chemik Police Chemik Police 4 : 0 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 3 : 5 Odra Chojna Odra Chojna  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 0 : 3 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 1 : 0 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 3 : 3 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Dąb Dębno Dąb Dębno 1 : 2 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Biali Sądów Biali Sądów 3 : 2 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 3 : 2 Stal Szczecin Stal Szczecin  
22 kolejka 
Stal Szczecin Stal Szczecin 2 : 1 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 4 : 1 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Wicher Brojce Wicher Brojce 2 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 2 : 0 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 2 : 2 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 1 : 1 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Piast Chociwel Piast Chociwel 0 : 4 Chemik Police Chemik Police  
Odra Chojna Odra Chojna 7 : 3 Dąb Dębno Dąb Dębno  
30 kolejka 
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 2 : 1 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Stal Szczecin Stal Szczecin 0 : 7 Chemik Police Chemik Police  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 0 : 4 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 1 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 3 : 1 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 3 : 6 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 4 : 5 Odra Chojna Odra Chojna  
Wicher Brojce Wicher Brojce 0 : 2 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
29 kolejka 
Odra Chojna Odra Chojna 3 : 0 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Dąb Dębno Dąb Dębno 1 : 0 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Chemik Police Chemik Police 6 : 1 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 1 : 3 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 6 : 1 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 1 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Piast Chociwel Piast Chociwel 2 : 1 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 0 : 0 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
28 kolejka 
Stal Szczecin Stal Szczecin 2 : 0 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 2 : 1 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 2 : 4 Odra Chojna Odra Chojna  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 5 : 6 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Piast Chociwel Piast Chociwel 0 : 2 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 3 : 2 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Biali Sądów Biali Sądów 0 : 2 Chemik Police Chemik Police  
Wicher Brojce Wicher Brojce 2 : 6 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
27 kolejka 
Chemik Police Chemik Police 10 : 0 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 3 : 0 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 0 : 0 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 0 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 1 : 0 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Odra Chojna Odra Chojna 2 : 1 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Dąb Dębno Dąb Dębno 3 : 2 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 5 : 4 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
26 kolejka 
Stal Szczecin Stal Szczecin 0 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 2 : 5 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Piast Chociwel Piast Chociwel 1 : 7 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Wicher Brojce Wicher Brojce 3 : 5 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 1 : 8 Chemik Police Chemik Police  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 1 : 1 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 2 : 2 Odra Chojna Odra Chojna  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 2 : 1 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
25 kolejka 
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 6 : 2 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 3 : 0 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 1 : 4 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Odra Chojna Odra Chojna 2 : 3 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Dąb Dębno Dąb Dębno 2 : 2 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Chemik Police Chemik Police 6 : 0 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 0 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 4 : 2 Piast Chociwel Piast Chociwel  
24 kolejka 
Stal Szczecin Stal Szczecin 4 : 0 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 0 : 1 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 3 : 0 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Piast Chociwel Piast Chociwel 1 : 0 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Odra Chojna Odra Chojna 1 : 5 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 1 : 1 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Wicher Brojce Wicher Brojce 0 : 5 Chemik Police Chemik Police  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 0 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
21 kolejka 
Dąb Dębno Dąb Dębno 4 : 3 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Chemik Police Chemik Police 1 : 0 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 0 : 1 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 1 : 2 Odra Chojna Odra Chojna  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 2 : 1 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 4 : 1 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 1 : 2 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Biali Sądów Biali Sądów 2 : 0 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
20 kolejka 
Stal Szczecin Stal Szczecin 0 : 3 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 0 : 2 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Wicher Brojce Wicher Brojce 1 : 2 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 0 : 1 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 0 : 2 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Odra Chojna Odra Chojna 0 : 5 Chemik Police Chemik Police  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 8 : 1 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Piast Chociwel Piast Chociwel 1 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
19 kolejka 
Chemik Police Chemik Police 4 : 0 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Dąb Dębno Dąb Dębno 3 : 1 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 0 : 1 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 1 : 3 Odra Chojna Odra Chojna  
Biali Sądów Biali Sądów 5 : 0 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 0 : 1 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 3 : 1 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 5 : 0 Wicher Brojce Wicher Brojce  
18 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 0 : 2 Chemik Police Chemik Police  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 2 : 1 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Dąb Dębno Dąb Dębno 0 : 1 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 1 : 1 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Piast Chociwel Piast Chociwel 0 : 1 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Odra Chojna Odra Chojna 0 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Stal Szczecin Stal Szczecin 2 : 0 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 2 : 2 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
17 kolejka 
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 0 : 4 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 3 : 1 Odra Chojna Odra Chojna  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 2 : 3 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Chemik Police Chemik Police 9 : 0 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 3 : 0 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 3 : 0 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Wicher Brojce Wicher Brojce 0 : 0 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Biali Sądów Biali Sądów 0 : 3 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
16 kolejka 
Piast Chociwel Piast Chociwel 4 : 1 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 1 : 0 Biali Sądów Biali Sądów  
Dąb Dębno Dąb Dębno 3 : 0 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 0 : 4 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Odra Chojna Odra Chojna 2 : 4 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 0 : 5 Chemik Police Chemik Police  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 1 : 2 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Stal Szczecin Stal Szczecin 5 : 0 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
15 kolejka 
Chemik Police Chemik Police 4 : 0 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Piast Chociwel Piast Chociwel 3 : 1 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 0 : 3 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Dąb Dębno Dąb Dębno 2 : 4 Biali Sądów Biali Sądów  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 8 : 1 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Odra Chojna Odra Chojna 5 : 2 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 1 : 0 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 3 : 1 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
14 kolejka 
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 5 : 0 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Stal Szczecin Stal Szczecin 3 : 1 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 6 : 0 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Wicher Brojce Wicher Brojce 6 : 2 Odra Chojna Odra Chojna  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 0 : 4 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 4 : 3 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Biali Sądów Biali Sądów 5 : 1 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 0 : 3 Chemik Police Chemik Police  
13 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 1 : 3 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 2 : 2 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Chemik Police Chemik Police 4 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 0 : 0 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Dąb Dębno Dąb Dębno 3 : 2 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 2 : 1 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Odra Chojna Odra Chojna 0 : 1 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 3 : 1 Piast Chociwel Piast Chociwel  
8 kolejka 
Odra Chojna Odra Chojna 1 : 0 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Stal Szczecin Stal Szczecin 1 : 1 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 4 : 0 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Piast Chociwel Piast Chociwel 0 : 3 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 0 : 6 Chemik Police Chemik Police  
Wicher Brojce Wicher Brojce 1 : 3 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 4 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 3 : 0 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
9 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 2 : 0 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 3 : 0 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 2 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 1 : 2 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Chemik Police Chemik Police 1 : 1 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 2 : 0 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Dąb Dębno Dąb Dębno 2 : 3 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 3 : 0 Odra Chojna Odra Chojna  
10 kolejka 
Stal Szczecin Stal Szczecin 0 : 4 Odra Chojna Odra Chojna  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 2 : 1 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 2 : 1 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Wicher Brojce Wicher Brojce 0 : 3 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 0 : 1 Chemik Police Chemik Police  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 6 : 0 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 2 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Piast Chociwel Piast Chociwel 1 : 0 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 21 paź, 14:00
11 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 1 : 1 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 4 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 2 : 1 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Chemik Police Chemik Police 8 : 0 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 0 : 0 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Dąb Dębno Dąb Dębno 1 : 2 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Odra Chojna Odra Chojna 3 : 2 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 4 : 0 Piast Chociwel Piast Chociwel 29 paź, 17:00
12 kolejka 
Wicher Brojce Wicher Brojce 2 : 3 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Stal Szczecin Stal Szczecin 3 : 2 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Piast Chociwel Piast Chociwel 1 : 2 Odra Chojna Odra Chojna  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 2 : 5 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 5 : 2 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 1 : 0 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 1 : 5 Chemik Police Chemik Police  
Biali Sądów Biali Sądów 2 : 1 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
7 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 1 : 1 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 1 : 1 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 4 : 6 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
Biali Sądów Biali Sądów 2 : 4 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 2 : 4 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Chemik Police Chemik Police 3 : 0 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 5 : 0 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Dąb Dębno Dąb Dębno 2 : 1 Odra Chojna Odra Chojna  
6 kolejka 
Stal Szczecin Stal Szczecin 2 : 2 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 8 : 5 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Odra Chojna Odra Chojna 3 : 0 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 0 : 0 Chemik Police Chemik Police  
Piast Chociwel Piast Chociwel 3 : 3 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 3 : 3 Biali Sądów Biali Sądów  
Wicher Brojce Wicher Brojce 2 : 2 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 4 : 1 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
5 kolejka 
Dąb Dębno Dąb Dębno 2 : 2 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 1 : 3 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 2 : 3 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 1 : 2 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Biali Sądów Biali Sądów 0 : 0 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 2 : 5 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 8 : 0 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Chemik Police Chemik Police 7 : 1 Odra Chojna Odra Chojna  
4 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 2 : 1 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Stal Szczecin Stal Szczecin 1 : 0 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 0 : 3 Chemik Police Chemik Police  
Odra Chojna Odra Chojna 2 : 0 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 1 : 1 Biali Sądów Biali Sądów  
Piast Chociwel Piast Chociwel 4 : 2 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 2 : 1 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Wicher Brojce Wicher Brojce 2 : 5 Flota Świnoujście Flota Świnoujście  
3 kolejka 
Chemik Police Chemik Police 4 : 0 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Wicher Brojce Wicher Brojce 0 : 5 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 7 : 0 Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 0 : 3 Piast Chociwel Piast Chociwel  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 0 : 2 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 4 Odra Chojna Odra Chojna  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 2 : 4 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn 4 : 3 Dąb Dębno Dąb Dębno  
2 kolejka 
Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany 3 : 0 Błękit Pniewo Błękit Pniewo  
Stal Szczecin Stal Szczecin 0 : 4 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Dąb Dębno Dąb Dębno 0 : 9 Chemik Police Chemik Police  
Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard 2 : 0 Biali Sądów Biali Sądów  
Odra Chojna Odra Chojna 2 : 3 Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal  
Iskra Golczewo Iskra Golczewo 0 : 2 Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek  
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 1 : 1 Wicher Brojce Wicher Brojce  
Piast Chociwel Piast Chociwel 3 : 2 Flota Świnoujście Flota Świnoujście 27 sie, 17:00
1 kolejka 
Arkonia Szczecin Arkonia Szczecin 1 : 0 Stal Szczecin Stal Szczecin  
Flota Świnoujście Flota Świnoujście 6 : 4 Iskra Golczewo Iskra Golczewo  
Ogniwo Babinek Ogniwo Babinek 4 : 3 Odra Chojna Odra Chojna  
Wybrzeże Rew. Rewal Wybrzeże Rew. Rewal 0 : 7 Błękitni II Stargard Błękitni II Stargard  
Błękit Pniewo Błękit Pniewo 4 : 5 Dąb Dębno Dąb Dębno  
Chemik Police Chemik Police 5 : 0 Mierzynianka Mierzyn Mierzynianka Mierzyn  
Biali Sądów Biali Sądów 1 : 3 Zorza Dobrzany Zorza Dobrzany  
Wicher Brojce Wicher Brojce 1 : 1 Piast Chociwel Piast Chociwel 19 sie

tabela IV ligi

IV liga zachodniopomorska

  Drużyna M Ptk
1. Chemik Police 30 86
2. Błękitni II Stargard 30 69
3. Flota Świnoujście 30 51
4. Odra Chojna 30 49
5. Ogniwo Babinek 30 45
6. Stal Szczecin 30 43
7. Zorza Dobrzany 30 41
8. PIAST CHOCIWEL 30 40
9. Biali Sądów 30 39
10. Iskra Golczewo 30 37
11. Dąb Dębno 30 36
12. Mierzynianka Mierzyn 30 35
13. Arkonia Szczecin 30 34
14. Wybrzeże Rew. Rewal 30 34
15. Błękit Pniewo 30 28
16. Wicher Brojce 30 20
więcej

poprzedni mecz

12. kolejka
Piast Chociwel       Odra Chojna
Piast Chociwel 1 : 2 Odra Chojna

następny mecz

13. kolejka
Iskra Golczewo       Piast Chociwel
Iskra Golczewo 3 : 1 Piast Chociwel